Log ind   - Intet detailsalg.
 Kabel guide
        Colapse Skip Navigation Links.

Fotogalleri  Netværk- og telestik

Modularstik, for rund blød UTP-kabel - 100 MHz Modularstik, for stiv UTP-kabel - 100 MHz Modularstik, for rund blød STP-kabel - 100 MHz Modularstik, for rund blød UTP-kabel - 250 MHz Modularstik, for rund blød UTP-kabel - 250 MHz Modularstik, for rund stiv UTP-kabel - 250 MHz Modularstik, for rund blød STP-kabel - 250 MHz Modularstik, for rund stiv STP-kabel - 250 MHz
Modularstik, for rund stiv STP-kabel - 500 MHz Isoleringstyller for RJ-45 stik Isoleringstyller for RJ-45 modular Isoleringstyller for RJ-45 (UTP) modular Isoleringstyller for RJ-45 (UTP) modular Isoleringstyller for RJ-45 (UTP) modular Isoleringstyller for RJ-45 (UTP) modular Isoleringstyller for RJ-45 (UTP) modular
Isoleringstyller for RJ-45 (UTP) modular Isoleringstyller for RJ-45 (UTP) modular Isoleringstylle for RJ-45 (STP) modular Modular UTP dobbelt hun adapter, plast - 100 MHz RJ 45 T-adaptor UTP RJ 45 T-adaptor STP Modular UTP dobbelt hun adapter, plast - 250 MHz Modular UTP dobbelt hun adapter, plast - 250 MHz
Modular UTP dobbelt hun keystone, plast - 250 MHz Modular STP dobbelt hun keystone, metal - 250 MHz Modular STP dobbelt hun keystone, metal - 500 MHz Modular STP dobbelt hun adapter, metal - 100 MHz Modular STP dobbelt hun adapter, metal - 250 MHz Modular STP dobbelt hun adapter, metal - 250 MHz CAT.5e kryds-adapter - 100 MHz UTP Samleboks, plast - 100 MHz
STP Samleboks, metal - 100 MHz UTP Samleboks, plast - 250 MHz STP Samleboks, metal - 250 MHz STP Samleboks, metal - 600 MHz Blindprop (dustcover) RJ-45 stik beskytter (dustcover) RJ-45 stik beskytter (dustcover) Aflåselig RJ-45 stik
Lås til dataudtag Nøgle til lås til dataudtag Lås til RJ-45 patchkabler Nøgle til lås til patchkabel Fiber samleled, duplex SC-SC - OM3 Fiber samleled, duplex SC/SC - OM4 Fiber samleled, duplex SC/SC - OS2 Fiber samleled, duplex quadruple LC/LC - OM3
Fiber samleled, duplex quadruple LC/LC - OM4 Fiber samleled, duplex quadruple LC/LC - OS2 Fiber samleled, multimode simplex ST/ST - Taiwan Fiber samleled, singlemode simplex ST/ST - Taiwan Fiber samleled, metal , simplex ST/ST - Taiwan Fiber samleled, metal , simplex ST/ST - Taiwan Fiber samleled, simplex ST/SC - Taiwan Fiber samleled, simplex ST/SC - Taiwan
Fiber samleled, duplex ST/ST - Taiwan Fiber samleled, duplex ST/ST - Taiwan Fiber samleled, simplex SC/SC - Taiwan Fiber samleled, singlemode simplex SC/SC - Taiwan Fiber samleled, duplex SC/SC - Taiwan Fiber samleled, singlemode duplex SC/SC - Taiwan Fiber samleled, duplex ST/SC - Taiwan Fiber samleled, singlemode duplex ST/SC - Taiwan
Fiber samleled, duplex LC/LC - Taiwan Fiber samleled, duplex SMF LC/LC - Taiwan SC Fiber stik ST Fiber stik Data-stikdåse, SUB-D 25 polet, tom Data-stikdåse, SUB-D 15 polet Data-stikdåse, SUB-D 25 polet, hun Dataudtag 1M uden konnektorer
Dataudtag 1,5M uden konnektorer Støvlåg til LK dataudtag Farvekode til LK dataudtag Blændprop til LK dataudtag Patchboks uden konnektorer Montagerammer Montageramme med støvlåg Montageboks 1,5M uden konnektorer - Lexcom
Montageboks 2,5M uden konnektorer - Lexcom Panelunderlag 2M uden konnektorer - Lexcom Monteringsboks, Lexcom for 8 x dataudtag Dataudtag x 8, LexCom uden keystones S1 UTP konnektor CAT.5e S1 UTP konnektor CAT.6 S1 UTP konnektor CAT.6a S1 STP konnektor CAT.6a
STP keystone CAT.6a - AMP Dataudtag, CAT.5E - Taiwan Dataudtag CAT.6 - Taiwan Dataudtag CAT.6a - Taiwan Tom monteringsboks til Keystones Tomme monteringsbokse til CAT6 og CAT6a Keystones Sort Patchboks, desktop STP CAT.5E - LSA Grå Patchboks, desktop STP CAT.5E - LSA
Monteringsboks, for 6 x keystones Forplade til planmonterede dataudtag - Taiwan UTP keystone CAT.5E - Taiwan UTP keystone CAT.5E - Taiwan UTP keystone CAT.6 - Taiwan UTP keystone CAT.6 - Taiwan UTP keystone CAT.6 - Taiwan UTP keystone CAT.6 - Toolless
UTP keystone CAT.6a - Toolless UTP keystone CAT.6a - Taiwan STP keystone CAT.6 - Taiwan STP keystone CAT.6 - Toolless STP keystone CAT.6a - Taiwan STP keystone CAT.6a - Taiwan STP keystone CAT.6a - Toolless Blændprop til keystone dataudtag
Blændprop Keystone (dustcover) RJ-10 modularstik, standard RJ-11 modularstik, standard RJ-12 modularstik, standard RJ-45 modularstik, standard RJ-12 modular adapter, dobbelt hun - krydset RJ-45 modular adapter, dobbelt hun - 10 Mbit RJ-11 modular T-adapter
RJ-10 telefonadapter - antispin Modular jack - low cost Telefonstik, 3 polet DK han Telefonstik, 3 polet DK - hermafrodite Telefonstikdåse, 3 polet DK